Ani předseda v brance nezabránil prohře B-týmu

Pod Kaštany se hrálo v nedělním podvečeru velmi kvalitní a divácky atraktivní utkání. Domácí měli úvod jak z říše snů, ve 4. minutě se prosadil středem hřiště Vlasta Bartoš a zajistil kalenským vedení 1:0. Hned o dvě minuty později napřáhl z velké dálky David Ježek, hostující golman jeho pumelenici s vypětím všech sil vyrazil jen před sebe a David Dohnal poslal míč nadvakrát do sítě – 2:0. Z tribun se ozývalo dejte jim deset… Hosté ale nerezignovali, v 16. minutě se opřel po centru z pravé strany do hlavičky Ondráško a přesnou trefou do protipohybu golmana snížil – 2:1. Hosté převzali otěže utkání a zaskakující golman Zdenda Tauchman se dvakrát vyznamenal, nejprve vyrazil těžkou střelu a vzápětí zlikvidoval i velmi přísně nařízený pokutový kop! Ve 38. minutě ale již nestačil na střelu Ondráška, který vyrovnal. Druhý poločas byl nahoru dolů, domácí se snažili, hosté ale využili každou šanci k rychlému protiútoku. A jeden z nich se jim povedl v 60. minutě, Fidrantský dostal míč do levého křídla a parádní střelou překonal Zdendu Tauchmana – 2:3. V závěru utkání měli domácí tlak, šance, dokonce i výhodu pokutového kopu, ale ani ten bohužel neproměnili. V nervózním závěru vítězství hosté udrželi a z Pod Kaštanů si tak odvážejí tři body.

FK Dolní Kalná „B“ – Jiskra Lampertice/Žacléř „B“    2  :  3   ( 2 : 2 )