Béčko si připsalo tři body za zasloužené vítězství z Kunčic

Dolnokalenský trenér Honza Křivánek komentoval utkání: "Do Kunčic jsme jeli s respektem, jelikož jsme věděli o jejich dlouhodobých personálních problémech, ale také o jejich nedávné remíze 5:5 s nevyzpytatelným týmem Kuksu. Hned od začátku zápasu jsme však převzali iniciativu a začali diktovat tempo. Naše zodpovědná hra dostala soupeře pod tlak, Kunčice se prakticky nedostaly na míč a jejich chyby nás dostaly do výhody. Skóre jsme otevřeli už v 9. minutě, kdy se prosadil David "Ježura australská" Ježek. Další branky přidali v 16. a 20. minutě Štěpán Drinka, a ve 29. minutě opět David Ježek zvýšil na 0:4. Domácí dokázali snížit ve 32. minutě na 1:4, ale Martin Zilvar záhy odpověděl a do šaten jsme šli s pohodlným náskokem 1:5.

Druhý poločas jsme začali trochu vlažněji a vlastními chybami jsme umožnili domácím v 64. minutě snížit na 2:5. Naštěstí jsme se rychle vzpamatovali a brankami Honzy Štilce, Vlasty Bartoše a Davida Ježka, který tímto dovršil hattrick, jsme zápas definitivně rozhodli. Výsledek 2:8 byl jasným odrazem našeho výkonu a tříbodová odměna byla zasloužená.

Děkuji všem hráčům za sympatický výkon a věřím, že v dalším utkání, které nás čeká v neděli 20. října od 15:30 doma Pod Kaštany proti Jiskře Kuks, se nám podaří konečně zvítězit před našimi fanoušky. Přijďte nás podpořit!"

TJ Sokol Kunčice n/L vs. FK Dolní Kalná "B"   2 : 8 ( 1 : 5 )

Branky: 9., 29. a 88. David Ježek, 16., 20. Štěpán Drinka, 35. Martin Zilvar, 68. Honza Štilec a 77. Vlasta Bartoš

Sestava FKDK: Scharm - Klůz, Najman, Koss (C), Kohout - Zilvar, Vl. Bartoš, Šulc, Dohnal - Š. Drinka, D. Ježek

Průběžně střídali: Hron, J. Strnádek, Lukeš, Horák, Štilec

Rozhodčí: Diviš - M. Petrů, L. Petrů

ŽK: 63. J. Strnádek