Trenér Jirka Koss hodnotí obě utkání: „Zápas proti Trutnovu “B” začal velmi dobře. V rychlém sledu jsme dokázali vstřelit dvě branky a hru jsme měli pod kontrolou. Bohužel to za celý poločas bylo vše. Ve druhé půli jsme pokračovali v tempu a soupeře do žádné vážnější šance nepustili. Našemu týmu se podařilo přidat další dvě branky. První zápas tedy skončil výsledkem 4:0, ale jak se nám stává, tak to platilo i tentokrát. První zápas jednoznačná výhra a kluci si mysleli, že se v druhém utkání soupeř porazí sám, opak byl ale pravdou. Chybělo nám nasazení a soupeři jsme dávali spoustu času na rozehru a kombinaci. Naštěstí jsme dokázali využít skvělého odkopu Edy Kohouta ze soupeřova rohového kopu, který doletěl až na Alana Ryšálka, který byl tváří v tvář hostujícímu brankáři neomylný a poslal nás do poločasového vedení 1:0. Druhý poločas byl na hřišti soupeř opět fotbalově lepším mužstvem a za mě si zasloužil vyrovnat, ale náš tým žádné zaváhání nepřipustil. Opět musím hráče pochválit za bojovnost a nasazení. Doufám, že vítězná vlna vydrží i proti silnému soupeři z Mostku.“

První zápas:

FK Dolní Kalná vs. MFK Trutnov „B“   4 : 0 ( 2 : 0 )

Branky: 4. Marek Pejcha, 5. Sam Šneberg, 25. Daniel Nosek (pen.), 32. Sam Šneberg

Druhý zápas:

FK Dolní Kalná vs. MFK Trutnov „B“   1 : 0 ( 1 : 0 )

Branka: 16. Alan Ryšálek

Sestava: Tomáš Nosek (C) - Václav Marks, Dan Nosek, Matěj Nosek, Tomáš Halama, Honza Ondryáš, Marek Pejcha, Alan Ryšálek, Eda Kohout, Sam Šneberg

Rozhodčí: Michal Dorotík

Diváků: 60

Diskusní téma: Mladší žáci v domácím prostředí uspěli, čisté konto si připsal brankář Tomáš Nosek