Trenér B-týmu Honza Křivánek hodnotí utkání: „Před zápasem jsme věděli, že soupeř přijel v oslabené sestavě s jedním hráčem na střídání, ale našim hráčům jsme to pochopitelně neřekli. V průběhu prvního poločasu jsme byli lepším týmem, soupeře jsme nepouštěli do vážnějšího ohrožení naší branky. Naopak jsme si vytvořili souvislejší tlak na soupeřově polovině, ze kterého jsme ale nedokázali skórovat. Doslova 4 zahozené tutovky, asi největší zahodil Vlasta Bartoš, když přestřelil z malého vápna odkrytou branku soupeře. Do poločasu jsme se dočkali kýženého vedení, když brankáře hostí překonal hlavou ve 45. minutě Ondra Tušiak. O poločasové pauze nebylo potřeba hráčům nic moc vytýkat, až na neproměněné šance, kdy zápas mohl být v první půli defacto rozhodnut. Do druhé půle jsme nastoupili tak, jakoby hráči nechali své fyzično v kabině a soupeř naší nezodpovědnou a laxní hru v 50. minutě potrestal vyrovnávající brankou. O co hůř, o 11 minut později soupeř průběh zápasu otočil po hrubé chybě středních záložníků. Stále se nechalo se zápasem něco udělat, prostřídali jsme hráče a v 74. minutě po krásné akci, kdy Dan Navrátil přihrál osamocenému kapitánovi Kossovi a ten z těžkého úhlu vyrovnal. Dál jsme se snažili zápas urvat v náš prospěch, bohužel se nám nepodařilo skórovat. To se podařilo soupeři, když v 89. minutě, opět po naší hrubé chybě, utekl Tomáš Havlina a svým třetím gólem zápas rozhodl. Soupeř vyhrál ne zcela zaslouženě, ale svou zodpovědnou hrou především dozadu chtěl 3 body do tabulky víc, než náš tým. Prohraný zápas mě mrzí, hlavně proto, že jsme měli více ze hry a více šancí ke vstřelení gólu. Příští zápas hrajeme v neděli 13. 10. od 16:00 v nedalekých Kunčicích. Doufám, že přivezeme do Kalné 3 body."

FK Dolní Kalná "B" vs. SK Janské Lázně   2 : 3 ( 1 : 0 )

Branky: 45. Ondra Tušiak, 74. Jirka Koss - 50., 61, a 89. Tomáš Havlina

Sestava domácích: Strnádek Jan – Zilvar Martin, Kohout Olda, Koss Jirka (C), Klůz Vojta – Dohnal David, Bartoš Vlasta, Hron Roman, Horák Lukáš - Ježek David, Šulc Miloš

Průběžně střídali: Lukeš Miroslav, Šoulavý Martin, Tušiak Ondřej, Jiřička Jaroslav, Navrátil Daniel, Jaríček Radek

Sestava hostí: Sameš, Mihalík, Kozák, Pour Jan (C), Borkovec, Pour Aleš, Hradecký, Nevařil, Brát, Havlina Tomáš, Celba, Pour Richard

Rozhodčí: Řezák Tomáš - Lamberský Tomáš, Dorotík Michal

ŽK: 3:5 (32. Bartoš Vlasta, 63. Zilvar Martin, 80. Šulc Miloš - 24. Mihalík Jaroslav, 36. Hradecký Jan, 53. Pour Richard, 78. Brát David, 81. Sameš Vojtěch)

Diváků: 85

Diskusní téma: Obraně B-týmu se bude zdát o Tomáši Havlinovi, který prakticky sám rozhodl o výhře Janských Lázní